Bursztynowe Lato

W lipcu odbywa się w Krynicy Bursztynowe Lato, czyli cykl imprez rozrywkowo-rekreacyjnych, okraszonych licznymi koncertami muzycznymi. Podczas święta wystąpiły do tej pory w Krynicy Morskiej takie gwiazdy polskiej sceny muzycznej jak: Anita Lipnicka, Zbigniew Wodecki, Reni Jusis, Jacek Stachursky, zespoły T. Love, Stare Dobre Małżeństwo, Piersi...

Do odbywających się w czasie Bursztynowego Lata imprez sportowych należą Mistrzostwa Polski w Piłce Plażowej Kobiet i Mężczyzn, zawody strongmenów, czy organizowane przez miejscowy Jacht Club regaty o Błękitną Wstęgę Zalewu Wiślanego oraz o Puchar Burmistrza Miasta Krynica Morska (sezon żeglarski inaugurują w mieście Międzynarodowe Regaty o Puchar Krynicy Morskiej).

Wydarzeniu towarzyszą także konkursy sprawnościowe dla ratowników czy Wybory Bursztynowej Miss.

Dodaj opinię

Bursztynowe Lato w Krynicy Morskiej warto zapisać na wideo – może się tym zająć KM Studio filmy reklamowe Wrocław

Bursztynowe Lato adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Bursztynowe Lato, zobacz gdzie w Piaskach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Bursztynowe Lato.
  • 84-120 Krynica Morska
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Bursztynowe Lato opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij